Pronájem techniky

Trendem současnosti je ousourcing tiskových i dokumentových řešení. Důvodem je přenesení starosti a odpovědnosti za provozní záležitosti na profesionály v oboru a Vy se můžete na 100% věnovat svému podnikání. Za jasně a přehledně definovaných podmínek Vám pronajmeme hardware i software dle Vašich potřeb s garancí funkcionality po celou dobu platnosti smlouvy. A o vše se postaráme! Služba D-komplet Vás příjemně překvapí výhodami a užitečnými doprovodnými službami, které u nás zdarma získáte ke každému pronajatému zařízení.

Verso - pronájem techniky

Pronájem tiskových řešení přináší mnoho výhod:

 • Bez počáteční investice
 • Předem kalkulovatelné a plánovatelné veškeré náklady
 • Záruka po celou dobu pronájmu
 • Garantované ceny
 • Garantovaný dojezd servisního technika (obvykle do 4 pracovních hodin)
 • Možnost náhradního zařízení
 • Možnost změny konfigurace
 • Možnost volby parametrů smlouvy

Co vše je v ceně?

 • Pronájem zařízení a software
 • Vzdálená správa zařízení, odpočty počítadel, automatické dodávky SM a ND
 • Veškeré potřebné náhradní díly
 • Spotřební materiál, tedy tonery, válce i papír
 • Práce servisních techniků
 • Technická podpora po telefonu
 • Reporting
 • Doprava až k Vám

Pronájem multifunkčních tiskových strojů s výhodami D-komplet

5 jednoduchých kroků ke sjednání smlouvy o pronájmu tiskového zařízení

Pronájem multifunkčních tiskových strojů s výhodami D-komplet

Pronájem tiskových řešení přináší mnoho výhod:

 1. Odborně Vám při výběru kancelářské techniky poradíme. Aby spolehlivě plnila všechny Vaše technické požadavky, ale také aby se jednalo o ekonomicky nejvýhodnější řešení. Techniku Vám můžeme prezentovat v našem showroomu.
 2. text:Se službou D-komplet zařízení nekupujete (investiční prostředky), ale pouze platíte pravidelné měsíční poplatky za pronájem (režijní výdaje). Smlouvu o pronájmu můžete uzavřít dle Vašeho výběru na 36, 48 nebo 60 měsíců. V průběhu pronájmu nehradíte žádné opravy a výměny ND, získáváte tak prodlouženou záruku až na 6 let! Poradenství i sjednání smlouvy je bez poplatku - zdarma.
 3. Výhodou služby D-komplet je možnost volby poplatkové strategie. Můžete si zvolit pravidelný poplatek, který zahrnuje kompletní provoz pronajímané techniky, nebo můžete náklady na tisk oddělit a platit podle počtu skutečně zhotovených výtisků / kopií. S vhodným výběrem Vám pomůžeme v rámci bezplatného poradenství. Obě možnosti přesně porovnáme podle Vašich individuálních potřeb - vyberete si pro Vás nejvhodnější řešení.

 

 1. Součástí smlouvy o pronájmu je servisní a materiálová smlouva, která Vám garantuje celou řadu provozních, technických i ekonomických výhod. Na základě této jediné sdružené smlouvy jsou veškeré náklady spojené s provozem multifunkce či kopírky poskytované v rámci poplatku za pronájem. Jde především o dodávky spotřebního materiálu a 100% garanci přednostních servisních služeb včetně technické podpory - vše po celou dobu pronájmu. Cena dále zahrnuje veškeré servisní činnosti jako jsou prohlídky a případné výměny náhradních dílů.
 2. Po sjednání pronájmu neprodleně provádíme instalaci Vámi vybraného zařízení v místě plnění - u zákazníka. Součástí instalace je samozřejmě zaškolení obsluhy. Sjednané ceny nájmu i provozu garantujeme po celou dobu pronájmu, tedy až na 6 let dopředu. Po skončení pronájmu kopírky nebo multifunkce je možný odprodej techniky za zůstatkovou cenu. Obvyklým požadavkem zákazníků je většinou dodávka nové, výkonnější techniky a prodloužení pronájmu na další období.

Servis a opravy

Autorizované servisní středisko pro kancelářskou techniku!

Řešíte problémy s dlouhotrvajícími a nákladnými opravami? Nevíte, kam se obrátit pro pomoc s nastavením či opravou kancelářského zařízení? Potřebujete pro Vaše kancelářská zařízení opravdu rychlou a kvalitní službu?

Bez kancelářské techniky dnes nelze pracovat, a proto je třeba se o ni řádně starat. Poskytujeme služby, díky kterým vynaložíte při péči pouze minimální úsilí a tím získáte více času na jiné činnosti. Především kopírovací stroje, tiskárny, multifunkce, ale i např. skartovače Vám opraví naši vyškolení a zkušení servisní technici. Plnohodnotná integrace těchto zařízení do firemních systémů pro maximální využití funkcionality je samozřejmou součástí poskytovaných služeb.

Servisní službu provádíme buď přímo u Vás nebo v našem servisním středisku a lze ji objednat všemi dostupnými komunikačními kanály nebo také na naší adrese. Nabízíme velmi krátké termíny servisní odezvy i vyřešení celé zakázky.

Servis a opravy
Náhradní
zařízení

V případě potřeby jsme připraveni Vám po dobu opravy zapůjčit náhradní zařízení. Současně se servisem Vám můžeme dovézt i spotřební materiál a papír.

Kontaktovat VERSO
Servisní
zabezpečení

Našim zákazníkům nabízíme kromě běžných servisních služeb také možnost uzavření smlouvy o plném servisním zabezpečení, která garantuje přednostní servisní služby, automatické dodávky spotřebního materiálu, papíru i náhradních dílů a samozřejmě také vzdálenou správu.

Kontaktovat VERSO
Servisní
zásah

Vaše požadavky na servis či dodávku spotřebního materiálu můžete nahlásit zde.

Nahlášení servisního požadavku
Develop
Brother
Canon
Konica Minolta
Hawlett Packard

Tiskové služby

Komplexní tiskové služby a zpracování Vašich dokumentů na profesionální úrovni


 • kopírování a tisk – standardní formáty do A3
 • velkoformátové kopírování a tisk do A0
 • Skenování všech velikostí dokumentů
 • tisk téměř všech formátů souborů (při neobvyklém typu soboru na dotaz)
 • převod skenovaných dokumentů do editovatelných a prohledávatelných formátů
 • brožury, skládané plakáty tisk na nestandardní materiály (papíry různých gramáží, barevné papíry, folie atd.)
 • archivace skenovaných dokumentů
 • kroužková vazba
 • malonákladový tisk vizitek
 • kreativní možnosti v nejvyšší kvalitě a mnoho dalšího

Technická podpora

Máte technický problém s kancelářskou technikou?

V případě, že zde nenaleznete vhodný SW nebo dokumentaci k Vašemu zařízení, využijte služby Rychlý dotaz a napište nám.

Technická podpora

DEVELOP

Ovladače a manuály ke všem zařízením Develop naleznete v externím Download centru společnosti Develop.

DEVELOP Download web
BROTHER

Ovladače a manuály ke všem zařízením Brother naleznete na externích stránkách Servisu a podpory společnosti Brother.

Brother Solutions web
CANON

Ovladače a manuály ke všem zařízením Canon naleznete na stránkách technické podpory společnosti Canon.

Canon Download web
Konica Minolta

Ovladače a manuály ke všem zařízením Konica Minolta naleznete na stránkách technické podpory společnosti Konica Minolta.

Konica Minolta Download web