Pronájem techniky

Trendem současnosti je outsourcing tiskových i dokumentových řešení. Důvodem je přenesení starosti a odpovědnosti za provozní záležitosti na profesionály v oboru a Vy se můžete na 100% věnovat svému podnikání. Za jasně a přehledně definovaných podmínek Vám pronajmeme hardware i software dle Vašich potřeb s garancí funkcionality po celou dobu platnosti smlouvy. A o vše se postaráme! Služba D-komplet Vás zaujme výhodami a rozšířenými přednostními službami, které u nás ke každému pronajatému zařízení získáte zdarma.

Verso - pronájem techniky

Pronájem tiskových řešení přináší mnoho výhod:

 • Bez počáteční investice
 • Předem kalkulovatelné a plánovatelné veškeré náklady
 • Záruka po celou dobu pronájmu
 • Garantované ceny
 • Garantovaný dojezd servisního technika (obvykle do 4 pracovních hodin)
 • Možnost náhradního zařízení
 • Možnost změny konfigurace
 • Možnost volby parametrů smlouvy

Co vše je v ceně?

 • Pronájem zařízení a software
 • Vzdálená správa zařízení, odpočty počítadel, automatické dodávky SM a ND
 • Veškeré potřebné náhradní díly
 • Spotřební materiál, tedy tonery, válce i papír
 • Práce servisních techniků
 • Technická podpora po telefonu
 • Reporting
 • Doprava až k Vám

Pronájem multifunkčních tiskových strojů s VIP službami D-komplet

Jak si jednoduše pronajmout optimální tiskový stroj:

Pronájem multifunkčních tiskových strojů s výhodami D-komplet
 1. Prvním krokem je definice požadavků na tiskové řešení. S výběrem a konfigurací Vám odborně poradíme tak, aby bezpečně splnilo všechny Vaše technické nároky a současně se jednalo o ekonomicky nejvýhodnější řešení. Multifunkční tiskové stroje a jejich možnosti Vám budeme rádi prezentovat v naší prodejně se showroomem.
 2. S nájemní smlouvou D-komplet nemusíte alokovat žádné investiční prostředky, platíte pouze pravidelnou režijní měsíční částku za službu. Délka smlouvy o pronájmu je volitelná a to na 36 – 72 měsíců. Po tuto celou Vámi zvolenou dobu je zařízení v záruce a můžete tak tedy bezplatně čerpat prodloužené neomezené garance až na 6 let. Pomoc při analýze a optimalizaci tiskového prostředí, výběru vhodného zařízení a jeho konfigurace i sjednání smlouvy je bez poplatku - zdarma.
 3. Možnost volby poplatkové strategie je jednou z výhod služby D-komplet. Můžete si vybrat pravidelnou platbu, která obsahuje kompletní provoz smluvně pronajímaného zařízení nebo můžete náklady na výtisky oddělit a hradit službu podle počtu skutečně vyhotovených stran. S vhodným výběrem finančního modelu Vám dle Vašich vlastních potřeb v rámci přípravy smlouvy pomůžeme zdarma.

 

 1. Součástí smlouvy o pronájmu je kompletní zajištění provozu zařízení (původně servisní a materiálová smlouva), což Vám v průběhu celé doby trvání zaručí mnoho technických, provozních i ekonomických výhod. Touto jedinou sdruženou smlouvou jsou kryty veškeré poskytované služby i dodávky, související s provozem multifunkčního tiskového zařízení a jsou obsaženy v poplatku za pronájem, resp. ceně za vyhotovenou stranu. Jsou to především dodávky spotřebního materiálu, výměny náhradních dílů, poskytování přednostních VIP servisních služeb včetně vzdálené správy zařízení, technická podpora, provádění pravidelné údržby a kontroly, reporting.
 2. Po podpisu smlouvy následuje odborná instalace společně vybraného zařízení na Vámi určeném místě, jejíž součástí je samozřejmě také integrace do počítačové sítě a zaškolení obsluhy. Sjednané podmínky a ceny nájmu i provozu garantujeme po celou dobu trvání smluvního vztahu, tedy až na 6 let. Po dosažení smluvené nájemní doby je za určitých podmínek možný odprodej zařízení, nicméně z důvodů garancí a tiskových nákladů bývá nejobvyklejším požadavkem pronájem nové techniky.

Servis a opravy

Autorizované servisní středisko pro kancelářskou techniku!

Řešíte problémy s dlouhotrvajícími a nákladnými opravami? Nevíte, kam se obrátit pro pomoc s nastavením či opravou kancelářského zařízení? Potřebujete pro Vaše kancelářská zařízení opravdu rychlou a kvalitní službu?

Bez kancelářské techniky dnes nelze pracovat, a proto je třeba se o ni řádně starat. Poskytujeme služby, díky kterým vynaložíte při péči pouze minimální úsilí a tím získáte více času na jiné činnosti. Především kopírovací stroje, tiskárny, multifunkce, ale i např. skartovače Vám opraví naši vyškolení a zkušení servisní technici. Plnohodnotná integrace těchto zařízení do firemních systémů pro maximální využití funkcionality je samozřejmou součástí poskytovaných služeb.

Servisní službu provádíme buď přímo u Vás nebo v našem servisním středisku a lze ji objednat všemi dostupnými komunikačními kanály nebo také na naší adrese. Nabízíme velmi krátké termíny servisní odezvy i vyřešení celé zakázky.

Servis a opravy
Náhradní
zařízení

V případě potřeby jsme připraveni Vám po dobu opravy zapůjčit náhradní zařízení. Současně se servisem Vám můžeme dovézt i spotřební materiál a papír.

Kontaktovat VERSO
Servisní
zabezpečení

Našim zákazníkům nabízíme kromě běžných servisních služeb také možnost uzavření smlouvy o plném servisním zabezpečení, která garantuje přednostní servisní služby, automatické dodávky spotřebního materiálu, papíru i náhradních dílů a samozřejmě také vzdálenou správu.

Kontaktovat VERSO
Servisní
zásah

Vaše požadavky na servis či dodávku spotřebního materiálu můžete nahlásit zde.

Nahlášení servisního požadavku
Develop
Brother
Canon
Konica Minolta
Hawlett Packard

Tiskové služby

Komplexní tiskové služby a zpracování Vašich dokumentů na profesionální úrovni


 • kopírování a tisk – standardní formáty do A3
 • velkoformátové kopírování a tisk do A0
 • Skenování všech velikostí dokumentů
 • tisk téměř všech formátů souborů (při neobvyklém typu soboru na dotaz)
 • převod skenovaných dokumentů do editovatelných a prohledávatelných formátů
 • brožury, skládané plakáty tisk na nestandardní materiály (papíry různých gramáží, barevné papíry, folie atd.)
 • archivace skenovaných dokumentů
 • kroužková vazba
 • malonákladový tisk vizitek
 • kreativní možnosti v nejvyšší kvalitě a mnoho dalšího

Technická podpora

Máte technický problém s kancelářskou technikou?

V případě, že zde nenaleznete vhodný SW nebo dokumentaci k Vašemu zařízení, využijte služby Rychlý dotaz a napište nám.

Technická podpora

DEVELOP

Ovladače a manuály ke všem zařízením Develop naleznete v externím Download centru společnosti Develop.

DEVELOP Download web
BROTHER

Ovladače a manuály ke všem zařízením Brother naleznete na externích stránkách Servisu a podpory společnosti Brother.

Brother Solutions web
CANON

Ovladače a manuály ke všem zařízením Canon naleznete na stránkách technické podpory společnosti Canon.

Canon Download web
Konica Minolta

Ovladače a manuály ke všem zařízením Konica Minolta naleznete na stránkách technické podpory společnosti Konica Minolta.

Konica Minolta Download web