Ineo+ 2070: Rozšířené funkce pro lepší ziskovost

Ineo+ 2070: větší flexibilita médií, snadné použití a produktivita. Langenhagen, Německo, únor 2017 - Nová tiskárna DEVELOP, která je nástupcem řady ineo + 1060, nabízí větší flexibilitu médií, snadné použití a vyšší produktivitu - významné vylepšení, které přispívají k osvědčenému výkonu a kvalitě tisku předchozích modelů. Nová výrobní tiskárna osloví komerční tiskárny a tiskové prostory s vysokými nároky na hlasitost, které umožňují optimalizaci pracovních postupů a vytváření nových tiskových služeb.

"Nový modul ineo + 2070 poskytuje širší podporu médií a zlepšuje produktivitu pracovních postupů," říká produktový manažer firmy DEVELOP André Statkus. "Je dostatečně univerzální, aby splňoval širší škálu požadavků zákazníků a pomohl zvýšit ziskovost podnikání poskytovatele tisku díky větší flexibilitě médií V produktivnějších operacích. "

Širší podpora médií 
Ineo + 2070 je dodáván s vylepšenou podporou silného papíru pro různé druhy médií, např. Potahovaný a embosovaný papír až do 350 g / m2 v jednoduchém a duplexním režimu. 350 g / m2 je to, co potřebujete k tisku vizitek. Nový velký bannerový zásobník umožňuje efektivní potisk bannerů až do rozměru 750 x 330 mm, např. Pro knihy a trojnásobné nabídky. Vzhledem k tomu, že rychlost tisku pro obálky C5 (70 za minutu) je také dvojnásobná než u předchozího modelu, tisk obálek je nyní výhodnější volbou. Kromě toho velkokapacitní výstupní zásobník - dostatečně velký pro 3 000 stran formátu A4 a 300 bannerů - znamená, že tato výrobní tiskárna je vhodně vybavena pro tiskové úlohy s vysokým objemem.

Zlepšená produktivita pracovních postupů 
Zařízení ineo + 2070 nabízí atraktivní snadné použití, které začíná ovládacím panelem. Díky podpoře IWS (Interní webový server) lze uživatelské rozhraní přizpůsobit individuálním požadavkům operátora, zatímco podpora OpenAPI poskytuje bezproblémové rozhraní mezi tímto systémem a řešeními třetích stran pro účely účetnictví, ověřování nebo směrování skenování, např. YSoft SafeQ a Nuance eCopy Sharescan. Schopnost tisknout a skenovat na USB flash disk je obzvláště vhodná, pokud zákazníci přicházejí do komerčního tisku nebo domácího tiskového střediska se svými soubory na hůl.

Vyšší produktivita 
Skenovací výkon zařízení ineo + 2070 je významným zlepšením. Nový barevný dvojitý skener běží až na 240 ipm a je vybaven sadou pro detekci dvojitého podávání, která zabraňuje skenování dvou listů najednou. S podavačem dokumentů na kapacitu na 300 listů je zařízení ineo + 2070 ideálně vybaven pro skenování velkého objemu a má také standardní sadu pro detekci dvojitého podávání, která zabraňuje skenování dvou listů najednou. Na druhém konci výstupního řetězce dvě nové a vysoce robustní možnosti dokončení umožňují profesionální tvorbu brožur, protože ineo + 2070 je dodáván s podporou Plockmatic a Watkiss PowerSquare ™ 224KR.

Vynikající kvalita tisku 
Vynikající barevnost a stabilita při registraci jde ruku v ruce s vynikající kvalitou tisku v zařízení ineo + 2070. Navíc poskytovatelé tisku si mohou vybrat mezi třemi různými řadiči - vlastní technologií EFI®, Creo nebo DEVELOP - využívat intuitívní ovladatelnost a prvotřídní tiskový výstup. Taková efektivita výroby jistě ušetří čas i peníze.

Galerie

Ineo+ 2070: Rozšířené funkce pro lepší ziskovost

DEVELOP Ineo+ 2070