Kancelářský nábytek

Potřebujete nové kancelářské vybavení?

Pomůžeme Vám navrhnout i vybrat kancelářský nábytek, kancelářské židle, podlahové krytiny i ostatní kancelářské vybavení, jako například regály, recepce, věšáky. Kde není možno vybrat z typizovaného kancelářského nábytku nebo chcete-li se odlišit , tam nabízíme možnost výroby kancelářského nábytku na míru.

Náš kancelářský nábytek splní veškeré Vaše požadavky – všechny řady jsou variabilní, nabízí mnoho prvků, které lze libovolně kombinovat, na výběr je z několika barevných variant. Nové vybavení je možné v rámci dodržení designové linie přizpůsobit i stávajícímu interiéru kanceláří.

Ke kancelářskému vybavení patří také kvalitní kancelářská židle. Ergonomické kancelářské židle k pracovním i konferenčním stolům v mnoha barevných i materiálových provedeních skvěle doplní Vaše nově zařizovaná pracoviště. Správným výběrem kancelářské židle dosáhnete vyšší a stabilní výkonnosti. Kancelářské židle můžete také doplnit područkami, opěrkami hlavy či podnožkami.

Pro zdárný a funkční výsledek nabízíme zaměření prostor a zpracování grafického návrhu při respektování všech ergonomických zásad. Mezi naše standardní služby patří samozřejmě doprava, montáž nábytku, záruční i pozáruční servis.

Jsme autorizovaným prodejcem kancelářského nábytku Hobis a Exner. Další zajímavý sortiment v naší nabídce představují rostoucí stoly a židle od firmy Mayer. Vzorky sortimentu můžete vyzkoušet na naší prodejně.

Při práci využíváme více než 25 let zkušeností.

Kontaktujte nás
Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek Hobis