Kancelářský tisk

Současná kancelář se vyznačuje čím dál vyššími požadavky na rychlost, spolehlivost, funkcionalitu i efektivitu. Multifunkční tiskové stroje z naší nabídky jsou konstruovány pro zvyšování objemu tiskových výstupů, mají intuitivní ovládání a jsou vysoce spolehlivé. Umí tisknout, kopírovat, skenovat i faxovat a mají přehledný dotykový displej. Vlastnosti jako rychlý oboustranný tisk, skenování, síťové nástroje otevírají nové možnosti pro zvyšování výkonu a redukci nákladů. Výjimeční v každém detailu jsou tito pomocníci okamžitě připraveni k práci v jakékoliv počítačové síti. Poskytují tak nezbytnou vysokou rychlost a dokončování pro maximálně profesionální výstup. Síťové a bezpečnostní funkce z těchto zařízení činí centrální komunikační bod dostupný na dosah ruky.

Může multifunkční systém skutečně zlepšit produktivitu pracovního postupu v kanceláři? Je kancelářský systém se všemi funkcemi dokumentu, které potřebujete, obtížné používat? Může být vysoce kvalitní multifunkční systém přizpůsoben Vašim potřebám? Rozumné otázky, věříme. A proto jsou naše kancelářská zařízení navržena pro velkou rychlost, vysokou kvalitu výstupu a snadné použití na míru.

Každé odvětví čelí různým výzvám. Každá firma má různé potřeby a Vaše není výjimkou. Řídíme se Vašimi požadavky na produkci a správu dokumentů - bez ohledu na to, zda jste začínající, malý nebo střední podnik. Děláme to tak, že poskytujeme multifunkční kancelářské přístroje, které lze přizpůsobit Vašim specifickým požadavkům. Objevte výhody a možnosti s kancelářskými stroji od nás!

Produkční tisk

Produkční tiskové systémy Vám pomohou být úspěšnými v digitálním tisku. To proto, že nabízejí širokou škálu jedinečných proprietárních technologií, které spolu zajišťují obrazy s vysokým rozlišením jako základ pro výtisky nejvyšší kvality. V závislosti na oblastech použití disponují různé digitální systémy inovativními zobrazovacími a mediálními technologiemi v různých kombinacích. Všechna produkční zařízení z naší nabídky, barevná nebo černobílá, nabízejí kvalitu obrazu, která je skutečně konzistentní od první až poslední strany a od jedné tiskové úlohy k druhé. Široký rozsah volitelných funkcí, které tyto systémy nabízejí, Vám dává příležitost rozšířit portfolio a generovat nové zakázky.

Portfolio produktů se skládá z řady všestranných zařízení, která pokrývají všechny oblasti digitálního tisku a zpracování dokumentů. Produkční tiskové systémy dosahují při tisku těch nejvyšších rychlostí, kvality i efektivity.

Produkční tisk

Velkoformátový
tisk

Velkoformátový tisk

Potřebujete tisk na větší formáty? V našem sortimentu naleznete inkoustová i laserová tisková a multifunkční zařízení včetně dokončovacích technologií, jako např. sklad a řezání. Až do šíře medií 148cm (60“).

Malé a domácí kanceláře

Malé a domácí kanceláře

Nabízíme široký sortiment tiskáren a multifunkčních zařízení pro použití v domácnostech i v malých kancelářích. Předejte nám informace o svých požadavcích a my Vám pomůžeme s výběrem ideální tiskárny nebo multifunkce.

Develop
Brother
Canon
Konica Minolta